Blog

Unikátní šperky zaujmou nejen barvou, ale i svým provedením

Unikátní šperky zaujmou nejen barvou, ale i svým provedením

Právě čtete obsah, který se jmenuje Články. Můžete jej upravit v rámci administrace v sekci Obsah / Články (návod).V této části se zobrazuje krátký text článku a po kliknutí na jeho nadpis je zákazník přesměrován na samostatnou stránku s tímto článkem, kde se zobrazí jeho dlouhý text.  


Jak vybrat hodinky pro muže?

Jak vybrat hodinky pro muže?

Články můžete přiřadit do jednotlivých kategorií, abyste zákazníkovi dali možnost tématického čtení obecných informací týkající se dané kategorie produktů a podobně. Lze je přiřadit také k produktům, kde vytváří oboustrannou vazbu. To znamená, že se u produktu zobrazuje daný článek a naopak u daného článku se zobrazuje také odkaz na produkt (návod).


5 tipů pro spokojenou a útulnou domácnost

5 tipů pro spokojenou a útulnou domácnost

V každé domácnosti hraje útulnost a spokojenost klíčovou roli. Není nic lepšího, než se cítit pohodlně a šťastně ve svém vlastním domově. Abychom vám pomohli dosáhnout této harmonie, přinášíme vám 5 cenných tipů pro spokojenou a útulnou domácnost. Ať už jste majitelé rodinných domů, bytů nebo sdílených prostor, tyto rady vám pomohou vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.