Horní skříňka Tina 80 cm
Parametry
| Model kuchyně | Tina |
|---|---|
| Umístění | Horní skříňky |
| Typ skříňky | Klasické |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hloubka | 32,6 cm |
| Váha | 23 kg |
| Stav dodání | Smontované |
| Model kuchyně | Tina |
|---|---|
| Umístění | Horní skříňky |
| Typ skříňky | Klasické |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hloubka | 32,6 cm |
| Váha | 23 kg |
| Stav dodání | Smontované |