Spodní otevřená kuchyňská skříňka 35 cm
Skříňku dodáváme již smontovanou. Před vložením zboží do košíku zvolte v nabídce pod tímto textem barevné provedení. Korpus skříňky je vyrobený z laminované dřevotřískové desky a má hrany z ABS, které ho chrání před vlhkostí a mechanickým poškozením.
Parametry
| Model kuchyně | Police |
|---|---|
| Umístění | Spodní skříňky |
| Typ skříňky | Police |
| Šířka | 35 cm |
| Výška | 83 cm |
| Hloubka | 56,4 cm |
| Váha | 8 kg |
| Stav dodání | Smontované |


